KOSMETYKI

Tonik odtłuszczajacy

Tonik odtłuszczający OrganicSeries stworzony na bazie organicznych składników  o właściwościach odtłuszczających i matujących.  Preparat zawiera specjalnie opracowany kompleks synergistycznie działających ziół: Oczaru Wirginijskiego, kory cedru oraz mięty. Kora cedru posiada właściwości ściągające oraz odkażające, mięta działa łagodząco i bakteriostatycznie a Oczar Wirginijski przyspiesza proces gojenia.

Dowiedz się więcej >>>


Tonik z kwasami AHA

Tonik z kwasami AHA OrganicSeries zawiera naturalne alfa hydroksykwasy z ananasa, czerwonego szczawiu i grejpfruta. Ananas ceniony jest dzięki zawartości bromeliny, która delikatnie rozpuszcza i pomaga usunąć martwe komórki naskórka bez podrażniania skóry. Szczaw natomiast jest rośliną obfitującą w taninę, która wykazuje silne właściwości bakteriobójcze, zapobiega powstawaniu oraz rozwojowi zakażeń.

Dowiedz się więcej >>>


Serum do cery odwodnionej

Peeling bambusowy drobnoziarnisty OrganicSeries to preparat inspirowany naturą. Zawarta w nim woda różana i delikatne emolienty skutecznie pielęgnują i oczyszczają. Woda różana była doceniana już w starożytności, ze względu na swoje właściwości tonizujące. Wspaniale odżywia skórę, która staje się rozpromieniona. Masło Shea, zwane „afrykańskim złotem”, znane od setek lat w Afryce, bogate w witaminy A, E i F.

Dowiedz się więcej >>>