KOSMETYKI

Serum dotleniające

Silnie skoncentrowane Serum do cery zmęczonej OrganicSeries zostało stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach pielęgnacyjnych, nawilżających i odświeżających. Preparat zawiera wodę różaną, lawendową i rozmarynową, allantoinę, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wyciąg z pączków buka, specjalnie opracowaną formułę na którą składają się alga listownica cukrowa, koper morski, włókna kukurydzy.

Dowiedz się więcej >>>


Serum do cery naczyniowej

Silnie skoncentrowane Serum do cery naczyniowej OrganicSeries zostało stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach wzmacniających, obkurczających i uszczelniających ściany naczyń. Preparat zawiera botamix z Ginko biloba, herbaty paragwajskiej i czerwonej winorośli. Miłorząb japoński zwany inaczej ginkgo biloba jest od lat stosowany przez Chińczyków, którzy przekonani są o jego zbawiennym wpływie na różne choroby.

Dowiedz się więcej >>>


Serum do cery tłustej

Silnie skoncentrowane Serum do cery tłustej OrganicSeries zostało stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach tonizujących, oczyszczających i matujących. Preparat zawiera substancję aktywną będącą połączeniem ekstraktu z drzewa afrykańskiego o nazwie Enantia chlorantha i kwasu oleanolowego oraz kompleks składający się z 3 ekstraktów: łopianu, mandarynki i jaśminu. Oczyszcza, tonizuje i matuje.

Dowiedz się więcej >>>