Keratynowy lifting rzęs – Noble Lashes

Nie jest tajemnicą, że spojrzenie potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów, a oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego każda z nas powinna zadbać o ich oprawę.

Naturalnie podkręcone, gęste rzęsy dodadzą Ci pewności siebie i pozwolą na śmiały kontakt wzrokowy, tak ważny w relacjach z innymi.

Dlatego już dziś pomyśl o zadbaniu o swoje rzęsy w naturalny sposób.

 

Zapraszamy na najnowszy trend w branży stylizacji rzęs ! ,, Rewolucja” w podkręcaniu rzęs, dzięki której możemy zaoferować Wam:

  • niesamowite podkręcenie
  • piękny kolor
  • odżywienie rzęs keratyną

LAMINOWANIE RZĘS czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywienia, trwałego podkręcania i przyciemnienia naturalnych rzęs.

Rzęsy po zabiegu stają się podkręcone i odpowiednio odżywione.

Preparaty używane do zabiegu są niezwykle bezpieczne, nie tak agresywne jak w innych dostępnych markach na rynku, zawierają naturalne składniki.

 

Jak wygląda zabieg/na czym polega:

Lifting rzęs polega na podkręceniu rzęs już od samej nasady.

Sam zabieg składa się z czterech etapów.

W pierwszej fazie nakładamy krem #1, który umożliwia przemieszczenie związków cysteinowych w rzęsach (czas trwania około 20 minut). Kolejna faza to nałożenie kremu #2, który daje możliwość utrwalenia nowych miejsc związków cysteinowych oraz odżywienia rzęs od wewnątrz, odbudowując jednocześnie ich strukturę. (czas trwania około 20 minut) Fazy końcowe to nałożenie oliwki nabłyszczającej oraz utrwalacza.Odżywka z keratyną wspomaga wzrost rzęs.

Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Czas trwania:

Wykonanie zabiegu to czas około 1 h.

Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni.

Cena :

140 zł.