Masaż

Masaże

Masaż gorącymi kamieniami

To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też łatwo oddaje je ciału. Różnej wielkości kamienie przystosowane są do masażu odpowiednich części ciała. Kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach, a następnie używane odpowiednio podczas masażu.

Wskazania:

Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.
Oprócz masażu samymi kamieniami, zabieg ten łączy też w sobie elementy ręcznego masażu relaksacyjnego. Każdą część ciała przed właściwym masażem kamieniami przygotowuję i rozgrzewam krótkim masażem relaksacyjnym. Zmniejsza to różnicę temperatur pomiędzy ciałem, a kamieniami, co niweluje zbyt mocne odczucie ciepła. Do tego, takie połączenie sprawia, że masaż jest znacznie przyjemniejszy i o wiele ciekawszy w odbiorze.
Masaż gorącymi kamieniami wykonuję na najnowszym sprzęcie firmy Habys – lidera rynku krajowego w produkcji sprzętu do masażu i rehabilitacji.

Przeciwwskazania:

stany zapalne i alergiczne skóry, rany,oparzenia, otarcia i inne uszkodzenia skóry, zapalenia węzłów chłonnych, zakrzepy, świeże zapalenie żył, wszelkie postacie nowotworu, gorączka, owrzodzenia podudzi, tętniaki, zaburzenia czucia, niewydolność serca, cukrzyca, żylaki, wysokie ciśnienie, ciąża 

CENNIK :