Zabiegi na dłonie, manicure

Zabiegi na dłonie, manicure

MANICURE JAPOŃSKI

Preparat stworzony z naturalnych składników) , na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie; dodatkowym efektem stosowania produktu jest śliczny połysk na paznokciach utrzymujący się ok. 2 tygodni. Składnikami P.Shine oprócz witaminy A+E jest keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu energicznym ruchem odżywczej pasty w płytkę paznokcia, oraz naniesieniu na nią warstwy pudru który powoduje zatrzymanie składników odżywczych .
Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i pięknie błyszczą ok 1-2 tyg. Manicure japoński zalecany z manicurem biologicznym. Zabieg trwa ok 30 min trzeba powtórzyć co 2-3 tygodnie. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. 

PAZNOKCIE MOCNE OD ŚRODKA – IBX SYSTEM

To wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia, regeneracja i odbudowa zniszczeń powstałych w wyniku długotrwałego noszenia stylizacji, a także ochrona przed każdą inną. Innowacyjna formuła pod wpływem ciepła i światła LED wnika do wnętrza płytki i w ten sposób paznokcie są chronione od środka. Po zabiegach IBX paznokcie rosną zdrowsze i mocniejsze, a płytka ma zdrowy kolor i połysk. Częstotliwość wykonania zabiegu: przy zniszczonej płytce raz na tydzień, jako ochrona co 2-3 tyg. Czas trwania zabiegu: ok 20 min 

Wskazania do zabiegu:

Jeśli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów- zabieg IBX jest dla Ciebie !

CENNIK :