Zabiegi okolic oczu, henna

Zabiegi okolic oczu - henna

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Jest to zabieg polegający na doklejaniu sztucznej rzęsy do pojedynczej naturalnej rzęsy. To doskonały wybór dla Pań, które chcą wyglądać atrakcyjnie w każdej sytuacji. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie!

Rodzaje rzęs

Rzęsy dostępne są w różnych grubościach, długościach i stopniach podkręcenia, są również różne rodzaje rzęs. W zależności od oczekiwań klientki można osiągnąć efekt naturalny bądź bardziej spektakularny. Rzęsy jedwabne wykonane są z włókna poliestrowego z domieszką jedwabiu, są zaprojektowane tak, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Jedwabne rzęsy to przede wszystkim wielka wygoda oraz cudowny sposób na podkreślenie naszej urody bez konieczności codziennego tuszowania rzęs!!!

CENNIK :

Henna

Zabieg henny brwi ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny dopasowywany jest indywidualnie. Natomiast celem zabiegu regulacji i geometrii brwi jest nadanie im odpowiedniego kształtu, podbijającego rysy twarzy i urodę klientki.

henna pudrowa

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego (uzyskiwany z liści lawsonii), który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą. Dzięki zawartości minerałów i witamin nie tylko nie osłabia on brwi, ale je pielęgnuje nadając im zdrowy i lśniący wygląd
Efekt barwienia Henną Pudrową utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach nawet do 5-6 tygodni. 

CENNIK :

laminiowanie brwi

Laminowanie brwi w bezpieczny sposób poskromi niesforne włoski na wiele tygodni. W dodatku efekt, jaki daje jest teraz niesamowicie modny.

Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z nieregularnymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

Jak długo utrzymuje się efekt?
Efektem możemy się cieszyć przez ok 1 -1,5 miesiąca 

CENNIK :

Keratynowy lifting rzęs – Noble Lashes

Nie jest tajemnicą, że spojrzenie potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów, a oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego każda z nas powinna zadbać o ich oprawę. Naturalnie podkręcone, gęste rzęsy dodadzą Ci pewności siebie i pozwolą na śmiały kontakt wzrokowy, tak ważny w relacjach z innymi. Dlatego już dziś pomyśl o zadbaniu o swoje rzęsy w naturalny sposób.

Zapraszamy na najnowszy trend w branży stylizacji rzęs ! ,, Rewolucja” w podkręcaniu rzęs, dzięki której możemy zaoferować Wam  

Jak wygląda zabieg/na czym polega:
Lifting rzęs polega na podkręceniu rzęs już od samej nasady.
Sam zabieg składa się z czterech etapów.

W pierwszej fazie nakładamy krem #1, który umożliwia przemieszczenie związków cysteinowych w rzęsach (czas trwania około 20 minut). Kolejna faza to nałożenie kremu #2, który daje możliwość utrwalenia nowych miejsc związków cysteinowych oraz odżywienia rzęs od wewnątrz, odbudowując jednocześnie ich strukturę. (czas trwania około 20 minut) Fazy końcowe to nałożenie oliwki nabłyszczającej oraz utrwalacza.Odżywka z keratyną wspomaga wzrost rzęs.

CENNIK :

Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.
Czas trwania:
Wykonanie zabiegu to czas około 1 h.
Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni.