Zabiegi na ciało, antycellulitowe

Zabiegi na ciało - antycellulitowe

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Stosowany od lat, bezpieczny i zaskakująco skuteczny sposób na regenerację skóry, celulitu i spalaniu tłuszczu. Mezoterapia jest bardzo bezpiecznym zabiegiem stosowanym od lat siedemdziesiątych, przede wszystkim w przypadku naturalnego starzenia się skóry, rozstępów i celulitu. Sprawdza się również w problemach związanych z wypadaniem włosów. Leczeniu poddawane są okolice pośladków, uda, ramiona, brzuch, plecy, okolica żuchwy, podbródek. Miejsca te ostrzykuje się preparatami, które pobudzają spalanie tłuszczu, poprawiają metabolizm, aktywują proces naprawy skóry. Potrzebujesz minimum 6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych. Podtrzymujący raz na miesiąc.
Efektywność mezoterapii zwiększysz dzięki aktywności fizycznej, masażom, ograniczeniu w diecie potraw wysokokalorycznych, wystrzeganiu się alkoholu, kawy i papierosów.

Ampułka fosfatydylocholina (spalacz tłuszczu) – to fosfolipid, który bierze udział w rozmaitych procesach przemian materii. Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczna metoda pozbycia się niepożądanego tłuszczu, czerpiącego ze zdobyczy medycyny estetycznej. Zabieg polega na wprowadzeniu w miejsca nagromadzenia tłuszczu specjalnego preparatu, którego głównym składnikiem jest fosfotydylocholina. Po pierwszym zabiegu zauważa się utratę w obwodzie do 5 cm. 

CENNIK :

Cena 1 zabiegu w zależności od obszaru:

Ampułka Dermeso celu –kompletny zestaw substancji aktywnych w celu redukcji wszelkich form cellulitu.

Działanie: redukuje wszelkie formy cellulitu, stymuluje lipolizę, poprawia mikrokrążenie

FALE RADIOWE BIOPOLARNE

Fale radiowe bipolarne są to prądy o częstotliwości radiowej, których obwód zamyka się w głowicy zabiegowej. Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystośc i elastyczność. Efekty są natychmiastowe, dlatego zabieg jest często nazywany zabiegiem bankietowym.
Wskazania:
Efekt:

CENNIK :

Cena 1 zabiegu :

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + INFRARED

Zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulitu w newralgicznych obszararach podatnych na tego typu defekty tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Zalety zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie, modelowanie sylwetki, ujędrnienie, pobudzenie krążenia, odżywienie, poprawa elastyczności skóry, wysmuklenie sylwetki, stymulacja przemiany materii.
Proces liposukcji ultradźwiękowej odbywa się w dwóch etapach:

CENNIK :

Cena 1 zabiegu :
Cena Sserii 10 zabiegów :