Pedicure

Pedicure

Pedicure

Nasze nogi i stopy, przemierzają codziennie kilka a nawet kilkanaście kilometrów, są zmęczone, opuchnięte, nieraz przesuszone. Codzienna pielęgnacja stóp to też stosowanie preparatów zapewniających komfort stóp i nóg oraz piękny wygląd. Pedicure to zabieg pielęgnacyjno – upiększający. Dzięki relaksującej aromatycznej kąpieli szybko przyniesie ukojenie zmęczonym stopom. Dodatkowym atutem zabiegu jest szybka regeneracja oraz wygładzenie stóp za pomocą tarki. Skrócenie paznokci i nadanie im delikatnego połysku sprawią że stopy będą wyglądały naprawdę efektownie w letnim obuwiu.

Pedicure leczniczy

Callux Peel to znakomity sposób na pozbycie się zrogowaciałego i przesuszonego naskórka. Zalecany jest osobom z tendencją do szybkiego rogowacenia skóry i pękania pięt, u których pedicure frezarkowy nie przynosi oczekiwanych efektów. Cztero-etapowy zabieg wykonywany za pomocą kwasów kosmetycznych (kw. Salicylowy, kw. Glikolowy, kw. Mlekowy, kw. Cytrynowy , kw. Jabłkowy ) które zmiękczają twardy i zrogowaciały naskórek stopy.

Jak przebiega zabieg?

Na skórę stóp nakładamy preparat z mieszanką kwasów, pozostawiamy go na 15-20 minut owiniętego folią, po tym czasie za pomocą szpatułki dokładnie usuwamy rozpuszczony naskórek, odciski oraz zgrubienia. Za pomocą tarki lub frezarki precyzyjnie wyrównujemy powierzchnie skóry.

Na zakończenie zabiegu nakładamy krem który w swoim składzie posiada mocznik, alantoine, pantenol, argininę, witamine A i E, olejek migdałowy ekstrat z prawoślazu.

Przeciwwskazania:

CENNIK:

PEDICURE LECZNICZY