Dermaren Lumi 10.0

Dermaren Lumi 10.0

Dermaren Lumi 10.0

Lumi 10.0 to booster biorewitalizujący, silnie stymulujący, oparty na polinukleotydach pochodzenia zwierzęcego (oczyszczone DNA z mleka rybnego łososia) oraz półwiązanym kwasie hialuronowym.
Takie połączenie składników przyczynia się do aktywnej produkcji kolagenu i elastyny, głębokiej rewitalizacji skóry i silnego nawilżenia.

Zalety Dermaren Lumi 10.0: 

Dermaren Lumi 10.0 służy do regeneracji uszkodzonych tkanek, nawilżania, przywracania objętości i wygładzania skóry.

Wskazania stosowania Dermaren Lumi 10.0:  

Skład produktu: PDRN 10 mg / ml, HA 10 mg / ml

Preparat podajemy metoda depozytowa lub liniową podając bezpośrednio w zmarszczkę. Lumi 10.0 możemy podawać również kaniulą, w miejsca gdzie nastąpiła utrata tkanki, potrzebna jest stymulacja oraz wypełnienie, zagęszczenie i silne nawilżenie.
Lumi 10.0 podaje się także wachlarzowo w miejscach zwiotczałych takich jak owal twarzy i kąciki ust, aby zadziałać kondycjonująco i profilaktycznie.
Produkt jest dedykowany do mezoterapii okolic twarzy, rąk i wszystkich miejsc, w których pożądany jest efekt, odmłodzenia i skorygowania obecnego stanu skóry.
Produkty bardzo dobrze sprawdzają się w podaniu w okolicach szyji, bowiem efekty są już widoczne w krótkim czasie od momentu aplikacji. 

CENNIK:

ZOBACZ RÓWNIEŻ